Pomysły i inspiracje na modne wnętrza

Nowe trendy w aranżacji wnętrz

Odpowiedni kubek termiczny, dzięki któremu możemy przechowywać ciepłe napoje i ogrzać się nawet w najzimniejsze dni

Kiedy nadchodzą chłodniejsze dni zaczynamy zwracać większą uwagę na to, by nasz ubiór był wystarczająco ciepły oraz nie sprawił, iż szybko zachorujemy. Drogę do pracy czy też szkoły w chłodne poranki może uprzyjemnić kubek termiczny z ulubioną kawą lub herbatą, która wspaniale nas ogrzeje. W sklepach dostępne jest wiele rodzajów kubków, zależnie od tego jaki czas ogrzewania oraz jaka szczelność jest nam potrzebna, można wybrać odpowiedni kubek dla siebie.

decosalon.pl/okazjonalne/kubki-termiczne.html
Napisał: homard.net
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy jednak pamiętać, że kubki termiczne różnią się działaniem od termosów, trzymają temperaturę tylko parę godzin. W zależności od tego, gdzie będziemy kubka używać, taki powinniśmy wybrać model. Dobry kubek termiczny dla osób poruszających się autem powinien być dosyć szczelny. Bardzo istotne jest, by był zwężony ku dołowi, pozwala to umieścić go w specjalnym miejscu w samochodzie na napoje, żeby się nie wylewały. Istotne będą również dobrej jakości uszczelki wykorzystywane w kupionym kubku.Dobry kubek termiczny powinien być wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu będzie wytrzymały i stosunkowo lekki. Możemy zainwestować w zakręcane kubki kubek z własnym nadrukiem, które są najszczelniejsze z dostępnych modeli. Jeśli potrzebujemy go tylko w celach turystycznych, żeby przykładowo napić się gorącej kawy będąc pod namiotem można wybrać mniej szczelne kubki.
Dobry kubek termiczny powinno się komfortowo trzymać, najlepiej będzie, gdy będzie podsiadał antypoślizgowe elementy. W zimie, kiedy nosimy na dłoniach rękawiczki nie upuścimy go przykładowo w autobusie. Kubki wykonywane z plastiku dostępne są w wielu rozmaitych kolorach tudzież wzorach, jednak nie będą trzymały temperatury (zobacz naszą propozycję www.decosalon.pl) aż tak skutecznie jak takie, które są robione z metalu jak również są wyposażone w dodatkowe powłoki izolujące.

Zależnie od przeznaczenia można wybrać odpowiedni model dla siebie. Często w sklepach internetowych można odnaleźć kubki w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierając kubek, warto zwrócić szczególną uwagę na szczelność tudzież tworzywa z jakich jest wykonany. Dobrej jakości kubek pozwoli nam cieszyć się gorącym napojem w najbardziej zimne dni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 15:46:33
Tagi: temperatura, herbata, kawa, ciepło, sklep, plastik