Pomysły i inspiracje na modne wnętrza

Nowe trendy w aranżacji wnętrz

W swoim wnętrzu możemy wykorzystać elementy ze szkła, przedstawiają się naprawdę pięknie

Elementy szklane są bardzo popularne i dzisiaj zyskują szerokie zastosowanie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Wbrew opiniom są bardzo solidne i trwałe, a do tego wyglądają niezwykle elegancko.


Szkło można wykorzystać w domu na sporo ciekawych sposobów.


Wybierz optymalne szklane elementy i raduj się ładnym wnętrzem


Elementy ze szkła można wykorzystywać w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych, przy czym mogą być one stosowane w różnych wnętrzach. Kabiny prysznicowe szklane to nowOCzesne oraz nad podziw piękne wyposażenie współczesnych łazienek. Co prawda dziś w marketach budowlanych można kupić bardzo różnorodne i zupełnie niedrogie kabiny prysznicowe, ale z pewnością nie prezentują się one tak pięknie, jak te wytwarzane ze szkła (http://skinali.pl). Innym modnym dodatkiem do wnętrz – wykorzystywanym w równym stopniu w domach, jak także w obiektach komercyjnych – jest barierka ze szkła. Dzisiaj takie balustrady można zamawiać w całej Polsce, więc jeżeli mieszkańców stolicy interesują nowoczesne balustrady szklane Warszawa bez wątpienia stanie na wysokości zadania.
Nie brakuje także ozdób
budowa domu
Napisał: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie: http://www.flickr.com


W przypadku, jeśli poszukuje się modnych i ładnych dekoracji z zastosowaniem szkła, można zdecydować się na podświetlane obrazy. To naprawdę piękny oraz ciekawy dodatek do wnętrza. Za szkłem lacobel umieszcza się diody lub świetlówki, które pięknie podświetlają powierzchnię szkła. Motyw ten może być wykorzystywany w różnych pomieszczeniach domowych i nie tylko - zobacz ofertę http://skinali.pl/node/137.


Takie obrazy prezentują się rzeczywiście pięknie oraz nieszablonowo, zwłaszcza gdy wyłączy się lampę, a w pomieszczeniu panuje półmrok. Teraz każdy może zamówić tak oryginalne ozdoby na domowe ściany, ponieważ sporo zakładów szklarskich oferuje podobne usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-19 12:13:56
Tagi: światło, wnętrze, OC